Penzion Europa

Pension Europa

Penzion Europa se nachází ve vilové části Prahy, v klidné rezidenční čtvrti Praha 8, ve 20 minutách jízdy do centra. Městskou hromadnou dopravou: 8 minut jízdy autobusem № 152, № 145, № 169 do metra Kobylisy (linka "C"), dále 12 minut metrem do historické části města. V noci je k dispozici autobus číslo 905, který má přímé spojení s centrem. Autobusová zastávka je 2 minuty chůze od penzionu. Pro naši hosté máme útulné a pohodlné pokoje s ubytovací kapacitou 1 až 4 osoby. Všechny pokoje jsou vybaveny komfortním, moderním nábytkem. Každý pokoj je vybaven sprchou, WC, elekrickou sušičkou na ručníky, ledničkou, bezdrátovým připojením k internetu Wi-Fi. Na požádání jsou k dispozici TV, fén, žehlička, nádobí. Pro hosty cestující autem je zde uzamykatelné parkoviště.

Ve vzdálenosti 150 metrů od penzionu se nachází restaurace, snack bary, supermarket, lékárna, pošta, sportovní centrum (squash, stolní tenis, kulečník, sauna, fitness), tenisové kurty, vinotéka, v 5 min. jízdy autobusem číslo 152 je nový moderní aquapark Šutka s 50-metrovým bazénem, finskou saunou a aquaparkem. Přímé autobusové spojení se sportovně-zábavní halou O2 Arénou a nákupním centrem HARFA.

Personál penzionu Europa rád vytvoří pro vás příjemnou a domácí atmosféru, postárá se o vaše pohodlí a komfort, a poskytne turistické informace o zajímavých místech a památkách Prahy, o sportovních příležitostech, a o možnostech příjemného nakupování

Location

  • K Větrolamu 668/22
    Prague 8, Czech Republic

Opening Hours

Mon-Sun 9:00 am - 21:00 pm
(upon preliminary agreement only)